WH-RX-48
Er rijden momenteel 89 GS AN-2000's rond in Nederland. Deze AN-2000 komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze GS AN-2000 voor vervoer voertuigen rijden er nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1999 en augustus 2012. De nieuwwaarde van deze GS AN-2000 is helaas onbekend.
Dit voertuig van GS haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle GS AN-2000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
GS AN-2000 | 2003
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | GS |
| Handelsbenaming | AN-2000 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 1 maand en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 juli 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 5.970 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 20.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,81 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op balk 510 cm v. hart asstel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| WH-RX-48 | 24-07-2024 | 16:08 | periodieke controle | 26-07-2025 | Nee |
| WH-RX-48 | 26-07-2023 | 11:49 | periodieke controle | 26-07-2024 | Nee |
| WH-RX-48 | 21-06-2022 | 10:54 | periodieke controle | 21-07-2023 | Nee |
| WH-RX-48 | 28-06-2021 | 14:22 | periodieke controle | 21-07-2022 | Nee |
| WH-RX-48 | 13-07-2020 | 14:19 | periodieke controle | 21-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| WH-RX-48 | 8-07-2019 | 08:33 | periodieke controle | 21-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 13-07-2020 | 14:19 | 589 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 13-07-2020 | 14:19 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle GS AN-2000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WH-RX-48 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WH-RX-48
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WH-RB-48 | Weyer Aanhangers | Tridem | Open wagen | 14-05-2003 | 23 jaar |
| WH-RF-48 | Henra | PTN | Veewagen | 24-04-2003 | 23,1 jaar |
| WH-RG-48 | Hapert | R | Open wagen | 27-03-2004 | 22,2 jaar |
| WH-RH-48 | Adria | 5205 | Caravan | 28-04-2003 | 23,1 jaar |
| WH-RJ-48 | Hobby | 30 | Caravan | 16-04-2004 | 22,1 jaar |
| WH-RL-48 | Verdonk | VA-ea-ahw | Open wagen | 18-10-2005 | 20,6 jaar |
| WH-RN-48 | Adria | 5105 | Caravan | 08-09-2003 | 22,7 jaar |
| WH-RP-48 | Hobby | 10 | Caravan | 22-04-2003 | 27,2 jaar |
| WH-RR-48 | Atec | C2 | Veewagen | 12-06-2003 | 23 jaar |
| WH-RS-48 | Fendt | 150 | Caravan | 25-04-2003 | 23,1 jaar |
| WH-RV-48 | Rieske | RT20 | Open wagen | 27-10-2003 | 22,6 jaar |
| WH-RX-40 | Adria | Maxi 740TL | Caravan | 23-04-2003 | 39,3 jaar |
| WH-RX-41 | E.s.v.e | Ahw 3500 | Gesloten opbouw | 07-04-2003 | 23,1 jaar |
| WH-RX-42 | Tabbert | 238683 | Caravan | 23-04-2003 | 28,1 jaar |
| WH-RX-43 | Eigenbouw | Van Hout | Voor vervoer voertuigen | 23-04-2003 | 23,1 jaar |
| WH-RX-44 | Hoka | B1 | Gesloten opbouw | 22-05-2003 | 23 jaar |
| WH-RX-45 | Onbekend | Ahw 3-3 | Gesloten opbouw | 23-04-2003 | 35,9 jaar |
| WH-RX-46 | Zelfbouw | Drie Zijdige Kipper | Kipper | 23-04-2003 | 23,1 jaar |
| WH-RX-48 | GS | AN-2000 | Voor vervoer voertuigen | 23-04-2003 | 23,1 jaar |
| WH-RX-49 | Mostard | Yvonne | Caravan | 23-04-2003 | 60,2 jaar |
| WH-RZ-48 | Dethleffs | EF2 | Caravan | 27-08-2003 | 22,8 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 5.970 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom ASD-28 | 1031 cm | 250 cm | 6.010 kg |
| Nooteboom Asdv-28 | 1030 cm | 250 cm | 6.560 kg |
| Draco Mzs 218 | 980 cm | 260 cm | 6.200 kg |
| Groenewegen DRA-10-10 | 935 cm | 253 cm | 5.810 kg |
| Groenewegen DRE-10-10 | 1001 cm | 255 cm | 5.540 kg |
| Floor FLA-10-181 | 1000 cm | 252 cm | 6.140 kg |
| Floor FLA-10-18 | 920 cm | 254 cm | 6.120 kg |
| Lako A328 | 1011 cm | 255 cm | 6.540 kg |
| Floor Fla 10 181 | 992 cm | 253 cm | 6.340 kg |
| Van ECK UM-21 | 989 cm | 260 cm | 6.030 kg |
| Trias 812-190 | 940 cm | 260 cm | 6.410 kg |
| Burg Bpm 00-18 Tczxx | 1007 cm | 260 cm | 6.290 kg |
| Burg Bpa 10-10 | 1020 cm | 250 cm | 5.400 kg |
| Floor FLA-10-101 | 1040 cm | 254 cm | 5.950 kg |
| Draco Axs 328 | 952 cm | 255 cm | 5.950 kg |
| Pacton 2016 D | 929 cm | 253 cm | 6.240 kg |
| Draco Mxs 218 | 943 cm | 255 cm | 5.930 kg |
| Groenewegen DRE-9-9 | 997 cm | 255 cm | 5.730 kg |
| Kassbohrer Apt 003 Nl 14,4 | 1036 cm | 255 cm | 6.500 kg |
| Floor Fla 10 101 | 970 cm | 255 cm | 6.230 kg |
| Trias 512-200 | 1116 cm | 255 cm | 5.490 kg |
| Draco Mzs 220 | 998 cm | 260 cm | 6.490 kg |
| Jumbo TV 280 | 1055 cm | 256 cm | 6.230 kg |
| Kuiper KD1102 | 998 cm | 251 cm | 5.630 kg |
| Lako A220 | 1068 cm | 256 cm | 6.000 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.