WF-HB-70
Er rijden momenteel 89 GS AN-2000's rond in Nederland. Deze AN-2000 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze GS AN-2000 voor vervoer voertuigen rijden er nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1999 en augustus 2012. De nieuwwaarde van deze GS AN-2000 is helaas onbekend.
Dit voertuig van GS haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle GS AN-2000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
GS AN-2000 | 2002
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | GS |
| Handelsbenaming | AN-2000 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 1 maand en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.520 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 20.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,00 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. balk 140 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| WF-HB-70 | 26-10-2020 | 08:40 | periodieke controle | 1-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| WF-HB-70 | 1-11-2019 | 12:19 | periodieke controle | 1-11-2020 | Nee |
| WF-HB-70 | 4-01-2019 | 16:34 | periodieke controle | 11-01-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 26-10-2020 | 08:40 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle GS AN-2000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WF-HB-70 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WF-HB-70
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WF-HB-70 | GS | AN-2000 | Voor vervoer voertuigen | 24-04-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HB-72 | Bürstner | 4929 | Caravan | 25-04-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HB-74 | Bürstner | 4827 | Caravan | 25-04-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HB-75 | TEC | 530K1 | Caravan | 25-04-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HB-76 | TEC | 490K1 | Caravan | 25-04-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HB-77 | Bürstner | 4563 | Caravan | 25-04-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HB-78 | TEC | 390K1 | Caravan | 25-04-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HD-70 | Hobby | 30 | Caravan | 03-05-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HF-70 | Anssems | BSX2 | Open wagen | 01-05-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HG-70 | Beyerland | 443B | Caravan | 06-05-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HH-70 | Beyerland | 403B | Caravan | 06-05-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HL-70 | Knaus | 450 | Caravan | 06-05-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HN-70 | Chateau | 443C | Caravan | 07-05-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HP-70 | LMC | 490K1 | Caravan | 27-08-2002 | 23,8 jaar |
| WF-HR-70 | Eriba | 465 | Caravan | 10-05-2002 | 24,1 jaar |
| WF-HT-70 | Dethleffs | EL3 | Caravan | 11-06-2002 | 24 jaar |
| WF-HZ-70 | Fendt | 150 | Caravan | 08-05-2002 | 24,1 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 6.520 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom ASD-28 | 1031 cm | 250 cm | 6.010 kg |
| Nooteboom Asdv 28 | 1045 cm | 250 cm | 7.140 kg |
| H.t.f. Hwa 20MZ | 1011 cm | 260 cm | 6.840 kg |
| Nooteboom Asdv-28 | 1030 cm | 250 cm | 6.560 kg |
| Draco Mzs 218 | 980 cm | 260 cm | 6.200 kg |
| Draco Mzs 220 | 999 cm | 260 cm | 6.620 kg |
| Jumbo TV 300 LUE | - | 255 cm | 6.810 kg |
| Floor FLA-10-181 | 1000 cm | 252 cm | 6.140 kg |
| Jumbo TV 280 | 1055 cm | 256 cm | 7.040 kg |
| Floor FLA-10-18 | 920 cm | 254 cm | 6.120 kg |
| Lako A328 | 1011 cm | 255 cm | 6.540 kg |
| Floor Fla 10 181 | 992 cm | 253 cm | 6.340 kg |
| Van ECK UM-21 | 989 cm | 260 cm | 6.030 kg |
| Trias 812-190 | 940 cm | 260 cm | 6.410 kg |
| Burg Bpm 00-20 Tczxx | 967 cm | 260 cm | 6.570 kg |
| Groenewold Tsph-lk | 1005 cm | 255 cm | 6.690 kg |
| Cuppers Lva 10-10 AL | 913 cm | 255 cm | 6.740 kg |
| Burg Bpm 00-18 Tczxx | 1007 cm | 260 cm | 6.290 kg |
| Floor FLA-10-101 | 1040 cm | 254 cm | 5.950 kg |
| Kuiper KD1102 | 1044 cm | 254 cm | 6.910 kg |
| Draco Mxs 218 | 943 cm | 255 cm | 5.930 kg |
| Pacton 2016 D | 929 cm | 253 cm | 6.240 kg |
| Draco Axs 328 | 952 cm | 255 cm | 5.950 kg |
| Floor Fla 10 101 | 970 cm | 255 cm | 6.230 kg |
| Kassbohrer Apt 003 Nl 14,4 | 1036 cm | 255 cm | 6.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.