WZ-GS-98
Er rijden momenteel 71 Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5's rond in Nederland. Deze BW 3.5 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 7 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 17 dagen.
De nieuwwaarde van deze Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knauss Raumsysteme Gmbh haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5 | 2007
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knauss Raumsysteme Gmbh |
| Handelsbenaming | BW 3.5 |
| Breedte | 2,28 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | servicewagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 oktober 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 7 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.050 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op trekdriehoek |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knauss Raumsysteme Gmbh BW 3.5 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WZ-GS-98 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WZ-GS-98
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WZ-GB-98 | Pega | ZB1800-520 | Voor vervoer boten | 16-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GD-98 | Hotra | Big Boy 35 | Voor vervoer voertuigen | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| WZ-GG-98 | Tower Light S.r.l. | VT 1 | Speciale groep | 17-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GH-98 | Hapert | D | Kipper | 18-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GL-98 | Fendt | 150 | Caravan | 28-11-2007 | 18,5 jaar |
| WZ-GN-98 | Hapert | R | Gesloten opbouw | 23-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GR-98 | Saris | PTS | Veewagen | 25-01-2008 | 18,4 jaar |
| WZ-GS-91 | Marissen | 01-3T | Open wagen | 16-10-2007 | 26,9 jaar |
| WZ-GS-92 | Hotrarijs | PT 2006 | Veewagen | 18-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GS-93 | Saris | F | Open wagen | 02-01-2008 | 18,4 jaar |
| WZ-GS-94 | Saris | H | Open wagen | 25-01-2008 | 18,4 jaar |
| WZ-GS-95 | Saris | H | Open wagen | 27-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GS-96 | Oosterwijk | JOB | Gesloten opbouw | 29-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GS-97 | Krone | AZ | Open wagen | 16-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GS-98 | Knauss Raumsysteme Gmbh | BW 3.5 | Servicewagen | 16-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GS-99 | Draco | Axs 220 | Geconditioneerd voertuig | 16-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GT-98 | ALF | MA 200 | Detailhandel/expositiedoel. | 18-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GV-98 | Hapert | AL | Open wagen | 24-10-2007 | 18,6 jaar |
| WZ-GZ-98 | Hapert | AL | Open wagen | 26-10-2007 | 18,6 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 228 cm een gewicht van ± 1.050 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Ifor Williams Trailers TA | 497 cm | 219 cm | 1.070 kg |
| Van Weel VW 1300 KW | 479 cm | 232 cm | 1.140 kg |
| Veldhuizen G 43-5 | 731 cm | 232 cm | 1.120 kg |
| Böckmann C 20 | - | 227 cm | 970 kg |
| Baveco G 43 5 | - | 225 cm | 1.060 kg |
| Ifor Williams Trailers LM6-7TRi | 638 cm | 224 cm | 1.030 kg |
| De Meeuw EA 90 V | - | 218 cm | 1.140 kg |
| Vlemmix VSK | 817 cm | 225 cm | 1.000 kg |
| Böckmann JUP3316-24 | 493 cm | 219 cm | 960 kg |
| Humbaur Hvk 1300 | 492 cm | 221 cm | 950 kg |
| Verdonk VA-ma-swz | 728 cm | 219 cm | 1.050 kg |
| Böckmann C223217-24 | 495 cm | 235 cm | 1.030 kg |
| Oosterwijk JO 2500 | - | 235 cm | 990 kg |
| Roll-on 2000 Agwa | - | 218 cm | 1.100 kg |
| Weijer WD 3500 | - | 221 cm | 1.120 kg |
| Brenderup E1 | 492 cm | 228 cm | 1.000 kg |
| Henra PF | 488 cm | 232 cm | 960 kg |
| Fautras VAN | 479 cm | 229 cm | 990 kg |
| Bunk BU 2000 LT | - | 221 cm | 1.050 kg |
| Direktbouw DB 4 2W | - | 220 cm | 950 kg |
| Veldhuizen G 43 5 | - | 225 cm | 1.080 kg |
| Westfalia JUP | 491 cm | 218 cm | 1.030 kg |
| Schans S 1200 | - | 222 cm | 1.150 kg |
| Vlemmix Vsbo | - | 224 cm | 1.100 kg |
| Brian James Trailers RS5 | 680 cm | 238 cm | 990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.